Toplu Garaj Kapıları

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Yüksek frekanslarda bile dengeli, sessiz kapı hareketi
Yüksek frekanslarda bile dengeli, sessiz kapı hareketi

Hareket rayında çift makara ve rulman yataklı kılavuz makaraları kapının dengeli, sessiz ve mutlak kesinlikle hareket etmesini sağlar – sürekli kullanımda bile. Geriye doğru açılan kapı ET 500 ve kayar kapı ST 500, en az 250.000 kapı hareketi kadar bir ömüre sahiptir; Opsiyonel takviyeli yay setine sahip yekpare kapı N 500 en az 100.000 kapı hareketi kadar bir ömür sunar.

Her yönüyle emniyetli tasarım
Her yönüyle emniyetli tasarım

Kapı kanadı ve yapı duvarı arasındaki emniyet mesafeli açık konstrüksiyon şekli, yan ve alt kenarlarda parmak yaralanmalarına karşı güvenli bir koruma sağlar. Özel biçimlendirilmiş bir EPDM profil kapı kanadının kapanma kenarını korur. Geriye doğru açılan kapı ET 500 ve kayar kapı ST 500'de entegre fotosel kapının açılma bölgesinde ek koruma sağlar.

Onaylı kapı ve motor seti
Onaylı kapı ve motor seti

üm çift ve toplu garaj kapıları, bağımsız enstitüler tarafından daima motorlarıyla birlikte  test edilir ve sertifikalandırılır. Bu sayede, kapı ve motordan oluşan setin birlikte sorunsuz ve güvenli şekilde çalışması sağlanır. Bu durum, kapı kapalı garaj veya toplu garaj gibi halka açık bölgelere takıldığında özellikle önemlidir.

Pratik personel kapıları­ ve yan kapılar
Pratik personel kapıları­ ve yan kapılar

Çift ve toplu garaj kapılarını, dilerseniz pratik personel kapısı veya ilgili motifle eş görünümlü yan kapılarla da temin edebilirsiniz. Personel kapıları sol, sağ veya ortada olabilir. Üst kapı kapatıcıları, standart teslimat kapsamına dahildir.

Güvenliği onaylı, BiSecur kablosuz sistem
Güvenliği onaylı, BiSecur kablosuz sistem
İki yönlü, yüksek güvenlikli BiSecur kablosuz sistemi, garaj ve bahçe giriş kapısı motorlarını, iç kapı motorlarını, aydınlatma ve daha fazlasını konforlu ve güvenli şekilde kontrol etmek için gelecek odaklı bir teknolojidir.
 
Hörmann tarafından geliştirilen, stabil, parazitsiz menzile sahip, yüksek güvenlikli BiSecur şifreleme işlemi, yabancıların kablosuz sinyalinizi kopyalamasını imkansız kılar. Bochum Ruhr Üniversitesi güvenlik uzmanları tarafından test edilmiş, online bankacılık sistemleri seviyesinde güvenli bulunmuş ve sertifikalanmıştır.
Kapı konum kontrolü
Kapı konum kontrolü
Rüzgarda veya kötü hava koşullarında,  kapının kapalı olup olmadığını kontrol etmek için kapı önüne çıkmanıza gerek yok. HS 5 BS uzaktan kumandada butona basıldığında LED'in rengi kapı pozisyonunu gösterir. Arzu ederseniz bir butona basarak* kapıyı kapatabilirsiniz. Bir kapı, ancak bu kadar rahat ve güvenli şekilde kontrol edilebilir.
 
* kapıya görüş olmayan kullanımlarda ilave bir fotosel gerekmektedir.
Mükemmel tasarım
Mükemmel tasarım
Özel BiSecur uzaktan kumandalar siyah veya beyaz tasarımın yanı sıra, rahat bir şekilde elinize oturan zarif biçimiyle de göze çarpmaktadır.
Hörmann BiSecur uzaktan kumandaları, opsiyonel piyano siyahı yüksek parlak yüzey görünümüyle "Reddot Design Award" tasarım ödülüne layık görülmüştür.
 
Resim: Uzaktan kumanda istasyonlu (Opsiyonel) HS 5 BS uzaktan kumanda.