Çok Amaçlı Kapılar

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Fonksiyonel iç ve dış ortam kapıları
Fonksiyonel iç ve dış ortam kapıları

Hörmann, ahşap iç kapılardan komple camlı ofis kapılarına, güvenli daire giriş kapılarından ısı izolasyonlu dış kapılara kadar, birçok renk ve donanım varyasyonları sunan, zengin bir kapı ürün programı ile hizmetinizdedir.

Sağlam iç kapılar
Sağlam iç kapılar
ZK iç kapılar birçok avantajından ötürü ofisler ve kamu binalarında en çok kullanılan iç kapılar arasındadır. ZK kapılar sağlamlık ve dayanıklıklarından ötürü form ve fonksiyonlarını uzun yıllar aynen korur.
 
OIT iç kapılar endüstriyel, ticari, resmi binalarda sert günlük çalışma koşullarına uygun tasarlanmıştır.
Güvenli daire giriş kapıları
Güvenli daire giriş kapıları

Apartman daire giriş kapısı olarak Hörmann yangın ve güvenlik kapısı WAT doğru seçimdir. Bu sağlam çelik kapı standart olarak yangın ve hırsızlık emniyeti donanımına sahiptir ve renk ve donanım seçenekleriyle tüm özel talepleri karşılar.

Komple camlı ofis kapıları
Komple camlı ofis kapıları

Zarif ve şeffaf, ancak bir o kadar da sağlam ES50 aluminyum iç kapılar, ofis ve idari binalarda seçkin ve fonksiyonel kapı çözümleri sunar. Kapı görünümü iç mekan mimarisine uyumlu seçilebilir. Büyük cam alanları, aydınlık ve ferah bir atmosfer sağlar. Bu alüminyum kapılar tüm yüksek kalite ve donanım beklentilerini karşılar.

Isı izolasyonlu dış kapılar
Isı izolasyonlu dış kapılar
Enerji giderlerini azaltmak günümüzde, daha önce hiç olmadığı kadar önemlidir.  Bu konuda, MZ Thermo dış kapılarımızı öneriyoruz. MZ Thermo kapı kanadı, kasa ve alt panel contasıyla, normal dış kapılarla kıyasla %30'a kadar daha iyi ısı yalıtımı sağlar. Aynı konstrüksiyonu, RC2 hırsızlık emniyeti donanımı ile birlikte KSI Thermo emniyetli ve yalıtımlı kapı olarak da temin edebilirsiniz.
 
Bina giriş hollerinde daha aydınlık bir görünüm için ise TC80 komple camlı kapımız uygun dış kapı olacaktır.