Hakkımızda

Kurulduk:
 
Kurulumundan önce edinilmiş, belleğindeki 8 yıla varan tecrübe ve piyasa beklentilerine yönelik bilgi birikimi ile şirketimiz 2003 yılında kurulmuştur.
 
Şirketimiz kapı sektörüne Metsar Yapı Otomasyon ve Pazarlama Ltd. Şti. olarak merhaba demiştir.
 
Biz bir ekibiz:
 
Endüstriyel kapı ve kapı sistemleri ile birlikte, kişisel kullanım amaçlı garaj kapılarının satışı ve satış sonrası hizmeti alanında, geçen süre içinde, siz değerli müşterilerimizin üstün kalite anlayışı ve şirketimize olan inancı sayesinde önemli projelere imza atmayı başarmıştır.
 
Kendi uzman ve yetişmiş teknik ekibinden aldığı güç ile her türlü büyüklükteki projenin tüm aşamalarında deneyimlerini sunarak en optimum çözümü vaat etmektedir.
 
Gücümüz, desteğimiz, kalitemiz; Avrupa’nın 1 numaralı kapı markası Hörmann:
 
Dünya çapında kalitesi ile kendini kanıtlamış büyük marka değeri ile Avrupa’nın 1 Numarası olan Alman Hörmann firması ürünlerinin, Hörmann Bayisi olarak Türkiye genelinde danışmanlık hizmetini, proje çözümlemesini, satışını ve satış sonrası hizmet konularını uzman ve tecrübeli kadrosu ile sunmaktadır. Merkezi Almanya Bielefeld’te bulunan Hörmann firmasının üstün kalite ile ürettiği;
 
Seksiyonel kapıları,
Sarmal kapıları,
Hızlı kapıları,
Yükleme rampaları,
Yanaşma körükleri,
Sac ve yangın kapıları,
Garaj kapıları,
Bahçe giriş kapısı motorları,
Lüks konut kapıları,
gibi, endüstriyel ve kişisel kullanım amaçlı yapılarda gerekli olabilecek tüm ürünleri büyük titizlik ve profesyonellik ile siz değerli müşterilerimize, tek elden sunabilmenin gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır.
 
Olabildiğince eksiksiz:
 
Bu sayede şirketimiz, müferit garaj kapısından, apartman otopark giriş kapısı otomasyonuna, site toplu garaj kapılarına, endüstriyel, ticari ve sağlık projelerindeki her türlü kapıya varıncaya dek geniş yelpazedeki Hörmann ürünlerini, komple proje çözümü ya da bireysel satış olarak başarıyla sunabilmektedir.