Seksiyonel Garaj Kapıları

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

LPU 67 Thermo
LPU 67 Thermo

Yüksek enerji tasarruflu bu kapılar 67 mm kalınlığındaki paneller sayesinde mükemmel ısı yalıtımı sağlar.

LPU 42
LPU 42

Çift cidarlı LPU 42 seksiyonel garaj kapısı 42 mm kalınlığındaki panelleriyle çok iyi bir izolasyon, yüksek stabilite ve sessiz çalışma sağlar.

LTE 42
LTE 42

Tek cidarlı LTE 42 kapısı, ilave ısı yalıtımına ihtiyacı olmayan müstakil garajlar için ekonomik çözümdür.

LTH 42
LTH 42

Masif ahşap garaj kapısı, dış tasarımında ahşabın ağırlıklı olduğu binalar ile mükemmel uyum içindedir.

Enerji tasarruflu, modern kapılar
Enerji tasarruflu, modern kapılar
Özellikle doğrudan eve bağlanan garajlarda, çift cidarlı seksiyonel kapılar tavsiye edilmektedir. Çok iyi ısı yalıtımlı LPU 42'nin yanında LPU 67 Thermo, günümüzde modern inşaatlardan beklenen herşeyi yerine getirmektedir: Isı izolasyonlu 0,33 W/(m²·K)'e kadar* U değerli paneller sayesinde [1] mükemmel bir ısı yalıtımı, çift dudak contası [2] sayesinde panel ara boşlukların çok iyi yalıtımı ve zemin düzensizliklerini dengeleyen ve enerji kayıplarını da azaltan, çift alt panel lastiği sayesinde optimum zemin bağlantısı.
 
* Kapının UD değeri (5000 × 2125 mm) = 1,0 W/(m²·K)
Elbette, daha fazla güvenlik
Elbette, daha fazla güvenlik
Davetsiz misafirlerin Hörmann otomatik seksiyonel kapıları zorlayarak açma şansı yoktur. Garaj kapısı kapandığında, açılma emniyeti otomatik olarak hareket rayının dayanağına oturur, hemen kilitlenir ve zorlayarak açmaya karşı korunur.
 
Bu patentli kapı kilidi, tamamen mekanik olarak çalışır ve bu nedenle rakiplerin aksine, elektrik beslemesi olmadan da devreye girer.
Güvenliği onaylı, BiSecur kablosuz sistem
Güvenliği onaylı, BiSecur kablosuz sistem
ki yönlü, yüksek güvenlikli BiSecur kablosuz sistemi, garaj ve bahçe giriş kapısı motorlarını, iç kapı motorlarını, aydınlatma ve daha fazlasını konforlu ve güvenli şekilde kontrol etmek için gelecek odaklı bir teknolojidir.
 
Hörmann tarafından geliştirilen, stabil, parazitsiz menzile sahip, yüksek güvenlikli BiSecur şifreleme işlemi, yabancıların kablosuz sinyalinizi kopyalamasını imkansız kılar. Bochum Ruhr Üniversitesi güvenlik uzmanları tarafından test edilmiş, online bankacılık sistemleri seviyesinde güvenli bulunmuş ve sertifikalanmıştır.
 
Birbirleriyle %100 uyumlu
Birbirleriyle %100 uyumlu
Tüm BiSecur motorlar, alıcılar ve kontrol elemanları birbirleriyle %100 uyumludur. Bir uzaktan kumandayla ya da bir kablosuz şifreleme ünitesiyle, garaj kapınızın yanı sıra, Hörmann motor ile donatılmış bahçe giriş kapınızı, iç kapı motorlarınızı veya BiSecur alıcılı diğer cihazlarınızı açabilirsiniz.
 
Mobil uygulamamızla* ve  BiSecur Gateway ile garaj ve bahçe giriş kapınızı, Hörmann ev kapınızı** veya iç kapı PortaMatic motorunun yanı sıra diğer cihazları rahatça akıllı cep telefonu veya tablet üzerinden kontrol edebilirsiniz.
 
* iOS ve Android işletim sistemli akıllı cep telefonu veya tablet için.
** Bu fonksiyon için ThermoCarbon / ThermoSafe Hörmann ev kapınızın otomatik kilit S5 / S7 Smart ile donatılmış olması gerekmektedir.