Seksiyonel Endüstriyel Kapılar

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Daima net görüş
Daima net görüş
En yüksek çizilme dayanımı
DURATEC sentetik camlı kapılar ağır endüstriyel ortamlardaki zor koşullarda çalışırken görüş alanlarında kayıp olmaz. Özel bir yüzey kaplaması camı temizlik izlerine ve çizilmelere karşı uzun süreli olarak korur.
 
DURATEC camlar sentetik camlı tüm seksiyonel kapılarda ilave bedel olmaksızın standarttır.
Etkili ısı yalıtımı
Etkili ısı yalıtımı
ThermoFrame
Isıtılan endüstriyel binalarda iyi yalıtımlı kapılara ihtiyaç vardır. Hörmann seksiyonel endüstriyel kapılar opsiyonel olarak ThermoFrame yalıtım profili ile temin edilebilir. Kapı kasasına monte edilen bu profil kasa ile duvar arasında bir ısı bariyeri oluşturarak yalıtımı %21'e kadar iyileştirir.
Hayatınızı kolaylaştıran çözümler
Hayatınızı kolaylaştıran çözümler
Eşiksiz personel kapısı
Ekstra yassı paslanmaz çelik eşikli personel kapısı yaya giriş çıkışını çok kolaylaştırır. Genişliği 5500 mm'ye kadar kapılarda alt eşik, ortada sadece 10 mm ve kenarlarda 5 mm yüksekliktedir. Böylece tekerlekli ekipmanları çok rahat hareket ettirir ve takılma olmadan kapıdan geçebilirsiniz. Eşiksiz Hörmann personel kapılarını acil çıkış kapısı olarak ve temassız geçiş için bile kullanabilirsiniz.
Temassız kapı kontrolü
Temassız kapı kontrolü
Öncü fotosel, standart ekipman...
WA 400 ve ITO 400 motorlu Hörmann seksiyonel endüstriyel kapılar, standart olarak, optosensörlü kapanma eşik güvenliğiyle donatılmıştır. İlave fiyat ödemeden, kapının eşik kapanmasının temassız kontrolü için öncü fotosel VL 1'i de tercih edebilirsiniz. HLG demet fotosel de opsiyonel olarak kasaya entegre edilebilir. Bu çözümlerin hepsi arttırılmış emniyet, daha hızlı kapı çalışması, düşük bakım ve onarım maliyeti avantajları sunar.