Yüksek Hızlı Kapılar

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Standart güvenlik
Standart güvenlik
Temassız güvenlik
Kasaya entegreli demet fotosel emniyeti, kapı kanadının kapanma bölgesini 2500 mm'lik yüksekliğe kadar denetler. Demet fotosel emniyeti DIN EN 13241-1 güvenlik gereksinimlerini karşılar. 
 
Böylece kapıya başka donanımın kurulmasına ihtiyaç yoktur (örn. kapanma eşiği güvenliği veya öncü fotosel). montajı ve bakımı çok kolay Hörmann hızlı kapıların bu yüksek emniyet seviyesinden istifade edin. 
Uzun çalışma ömrü
Uzun çalışma ömrü
Uzun çalışma ömrü ve yüksek verimlilik, standart!
Frekans dönüştürücülü motor, kapı mekaniğinin üzerindeki yükü azaltarak neredeyse aşınmasız, sessiz bir kapı hareketi sağlar.
 
Yüksek açılma ve kapanma hızı sayesinde işletmenizde ısı kaybı ve hava akımı azaltılmaktadır. Ayrıca yumuşak kalkış ve duruş sayesinde kapı mekaniği tamamen rahatlatılarak kapının kullanım ömrü uzatılmaktadır. Ağır, izole edilmiş kapılarda kapı hareketi yaylarla, H ve V kızaklı hızlı seksiyonel kapılarda ise aşınmasız karşı ağırlıklarla desteklenir.
Etkin ısı yalıtımı
Etkin ısı yalıtımı
ThermoFrame sayesinde daha yüksek ısı yalıtımı
Isıtılan endüstriyel binalarda iyi yalıtımlı kapılara ihtiyaç vardır. Hörmann seksiyonel endüstriyel kapılar opsiyonel olarak ThermoFrame yalıtım profili ile temin edilebilir. Kapı kasasına monte edilen bu profil kasa ile duvar arasında bir ısı bariyeri oluşturarak yalıtımı %15'e kadar iyileştirir. ThermoFrame 42 mm ve 67 mm sıtılmış hangarlar, daha iyi yalıtımlı hızlı kapılara ihtiyaç duyar. ThermoFrame, yan parçayı yapı gövdesinden ayırır. ilave contalar dahil ısı izolasyonu, ısı yalıtımını % 15'e kadar iyileştirir, kolayca ve hızlıca monte edilebilir. ThermoFrame, 42 mm ve 67 mm kalınlığındaki panellerde opsiyonel, ISO Speed Cold 100 kapılarında ise standart teslimat kapsamındadır.
Daima net görüş
Daima net görüş
Opsiyonel cam
DURATEC sentetik camlı kapılar ağır endüstriyel ortamlardaki zor koşullarda çalışırken görüş alanlarında kayıp olmaz. Özel bir yüzey kaplaması camı temizlik izlerine ve çizilmelere karşı uzun süreli olarak korur.
 
67 mm panelli, izolasyonlu kapılarda alüminyum cam çerçevesini, 3 kat cam ile ısı izolasyonlu modelle temin edebilirsiniz. 42 mm panelli, izolasyonlu kapılar 2 kat cam ile teslim edilir. Hasar gören camlar çıtalar sökülerek kolayca değiştirilebilir.