Sarmal Kapılar ve Kepenk Sistemleri

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Yenilikçi çekme yayı teknolojisi
Yenilikçi çekme yayı teknolojisi
Güvenli ve kendini kanıtlamış
Çekme yayı sayesinde kapının manuel açılması ve kapatılması oldukça kolaylaşır. 6000x4500 mm ölçüye kadar SB ve TGT sarmal kapı/sarmal kepenk sistemini çok az bir kuvvetle hareket ettirmek mümkündür. Opsiyonel motorlu sarmal kapı/sarmal kepenk sistemlerinde çekme yayı kapı mekaniğini korur ve motor üzerindeki yükü ve aşınmayı azaltır.
Güç sınırlaması ile çalışma emniyeti
Güç sınırlaması ile çalışma emniyeti
WA 300 R S4 / WA 300 AR S4'de standart güç sınırlaması
SB ve TGT sarmal kapılar/sarmal kepenk sistemleri WA 300 R S4 motor kombinasyonu, açılma ve kapanma sırasında yüksek güvenliğiyle göze çarpmaktadır.
 
"Kapı-Aç" ve "Kapı-Kapat" yönlerindeki standart güç sınırlaması sayesinde, çoğu kapı perdesi ve ölçü aralığında DIN EN 12453 standart gereksinimlerini yerine getirmek için kapanma eşiği güvenliği ve sıkışma emniyeti kurulmasına gerek yoktur. Bu sayede kapı perdesine aşınabilen spiral kablolu sensör sistemi monte edilmesi gerekmediği için az bakım gerektirmektedir.
Hızlı ve Güvenli
Hızlı ve Güvenli
S6, frekans dönüştürücü FU motorlu donanım paketi
Decotherm perdeli DD sarmal kapı için, frekans dönüştürücü motorlu opsiyonel kumanda donanım paketi S6 ile proseslerinizi iyileştirin ve ısı kayıplarını düşürün. Bu donanım ile kapı açılma hızı 1,1 m/sn'ye kadar yükselir, ki bu neredeyse yüksek hızlı kapılarımıza eşdeğerdir. Diğer avantajları: Montaj ölçülerinin yanı sıra yatırım ve işletim maliyeti yüksek hızlı kapılara kıyasla oldukça düşüktür.
 
Yumuşak kalkış ve duruş sayesinde, hızına rağmen kapı hareketi sarsıntısız ve dengelidir. Böylece, kapı mekanik aksamına az yük biner ve kapı ömrü uzar. Aşınma ve hasarlara karşı korunacak şekilde hareket rayı içine yerleştirilmiş olan demet fotosel yüksek çalışma emniyeti sağlar.
Uzun ömür ve güvenlik için akılcı detaylar
Uzun ömür ve güvenlik için akılcı detaylar
Giriş kanallı ve rüzgar emniyeti kancalı, iyi düşünülmüş yapı şekli 
Sarmal kapı DD'nin giriş kanalı kapı perdesinin aşınmasını etkin bir şekilde azaltır. Gerekmesi halinde giriş kanalı değiştirilebilir.
 
Ürün tasarım özelliklerimiz kimi durumlarda birden fazla fonksiyonu yerine getirir: Sarmal kapı perdelerinde kullandığımız rüzgar emniyet kancaları, kapınızı rüzgar yüklerine bağlı hasarlara karşı korurken aynı zamanda lamellerin itilerek raydan çıkmasını da önlediğinden mükemmel bir hırsızlık emniyeti sağlar.