Fonksiyonel Çelik Kapılar

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Fonksiyonel Çelik Kapılar
Fonksiyonel Çelik Kapılar

H3 OD çelik yangın kapıları Avrupa yangın koruma gereksinimlerine göre tasarlanmış, EN 16034 ürün standartına göre geliştirilmiş ve DIN 4102 ve EN 1634 standartlarına göre test edilmişlerdir.

Yangın ve duman geçirmez kapılar
Yangın ve duman geçirmez kapılar

Duman ve yangın hasarları, ölümcül ve hayati riskli sonuçlara neden olabilir. Güvenli yangın ve duman geçirmez donanımlı kapılar bu nedenle daha da önemlidir. Hörmann'ın uluslararası standartlara göre test edilmiş ve sertifikalandırılmış yangın ve duman geçirmez kapılarına güvenebilirsiniz.

Ses yalıtımlı kapılar
Ses yalıtımlı kapılar

Gürültü konsantrasyonu bozmakla kalmaz, aynı zamanda strese ve kronik hastalıklara neden olabilir. Bu yüzden, gürültünün oluştuğu yerde olabildiğince iyi bir izolasyon sağlamak önemlidir. Hörmann ses geçirmez kapılar 61 dB'ye kadar ses izole değerleriyle, bu gereksinimi önemli ölçüde karşılayacaktır.

Hırsızlık emniyetli kapılar
Hırsızlık emniyetli kapılar

Önce Güvenlik! Hörmann'ın hırsızlık engelleyici kapıları 1999 yılından beri, DIN ENV 1627 ila 1630 Avrupa Standartları uyarınca test edilir ve sertifikalandırılır. EN 1125'e uyumlu, antipanik özellikli RC3 dayanıklılık sınıfındaki çift kanatlı güvenlik kapıları acil çıkışlarınızı hırsızlara karşı güvenilir şekilde emniyete alır.

Çok amaçlı kapılar
Çok amaçlı kapılar
epo veya ofis, iç ortam veya dış ortam, özel donanımlı veya özel donanımsız, binanın her yerinde... 
 
Hörmann çok amaçlı kapılardaki geniş ürün yelpazesi çok farklı fonksiyon ve beklentileri yerine getirir.
Özelleştirilmiş uygulamalar
Özelleştirilmiş uygulamalar

Çok fonksiyonlu kapıların ana fonksiyonunu (örn. yangından korunma), birçok ilave fonksiyon seçeneği ile talebinize göre özelleştirme olanağına sahipsiniz. Örneğin, yangın kapınızı opsiyonel olarak hırsızlık engelleyici RC2 güvenlik donanımıyla donatabilirsiniz.

Birbirleriyle uyumlu kapılar
Birbirleriyle uyumlu kapılar

İster yangından korunma, ister duman geçirmez kapı – Hörmann fonksiyonel kapılar uygulama detayları kadar görünümleriyle de dikkat çeker. Fonksiyonlarından bağımsız olarak, tüm kapılar görsel olarak birbirleriyle uyumludur. Böylece mimari tasarım konseptinde tüm kapılar bütünlük teşkil eder.

Temassız geçiş
Temassız geçiş

Hörmann otomatik kanatlı kapılar temassız geçişe uygundur. Fonksiyonel kapılarımızı birbirlerine mükemmel şekilde uyarlanmış kapı ve motordan oluşan sistem olarak temin edebilirsiniz. Bu kapılar buton, radar ve hareket sensörü yanı sıra örn. uzaktan kumanda gibi BiSecur kablosuz teknolojisine sahip kontrol elemanlarıyla da kolayca açılabilirler.