Otomatik Kanatlı Kapılar

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Otomatik Kanatlı Kapılar
Otomatik Kanatlı Kapılar

Bir kapı motoruyla kombinasyonlu kanatlı kapılar, ticari ve kamusal binalarda, ofislerde ve konutlarda temassız geçiş sağlar. Hörmann, temassız geçiş için HDO 200 / 300 tip kapı motorlu çelik ve camlı yangın kapıları ile PortaMatic tip kapı motorlu iç kapıları kullanımınıza sunar.

PortaMatic motorlu iç kapılar
PortaMatic motorlu iç kapılar
Hörmann PortaMatic kapı motoru ile iç mekan kapılarınızı uzaktan kumanda veya kablosuz buton ile kolayca açıp kapatabilirsiniz.  Birçok fonksiyon ve ayar seçeneklerine sahip oluşu, minimum seviyedeki elektrik tüketimi ve yüksek çalışma güvenliği ile PortaMatic kapı motorları konutların yanı sıra ticari, idari binalarda ortak alanlarda kullanıma da uygundur.*
 
* Yaşlılar, yardıma ihtiyaç duyan kişiler ve çocuklar gibi bazı kullanıcı gruplarının motoru kullanımı öncesinde şartlar kontrol edilmelidir. 
HDO 200/300 kapı motorlu çelik yangın kapıları
HDO 200/300 kapı motorlu çelik yangın kapıları
STS/STU çelik ve paslanmaz çelik kapılar ve OD çok fonksiyonlu kapılar temassız yangın geçişleri için uygun kapılardır. Bu kapıları, birbirlerine mükemmel şekilde uyarlanmış kapı ve motordan oluşan sistem olarak temin edebilirsiniz. Bu kapılar buton, radar ve hareket sensörü yanı sıra örn. uzaktan kumanda gibi BiSecur kablosuz teknolojisine sahip kontrol elemanlarıyla da kolayca açılabilirler.  
 
Kanatlı otomatik kapıları, entegre duman algılama kontrolü ve  sensör kızak rayıyla komple paket da olarak temin edebilirsiniz.
HDO 200/300 kapı motorlu, tam camlı yangın kapıları
HDO 200/300 kapı motorlu, tam camlı yangın kapıları
Profil doğramalı otomatik cam kanatlı kapılar, yangın koruma yönetmeliklerine uygun şeffaf, temassız geçiş sağlar. Kapılar fabrikadan uygun motorla donatılmış olarak sevk edilir.
 
Bu kapılar buton, radar ve hareket sensörü yanı sıra örn. uzaktan kumanda gibi BiSecur kablosuz teknolojisine sahip kontrol elemanlarıyla da kolayca açılabilirler.