Sabit Pencereler

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Sabit Pencereler
Sabit Pencereler
Ses yalıtımı
Gürültü yalıtımı
Isı yalıtımı
Işınım koruması
G30 yangın koruması
F30 yangın koruması
F90 yangın koruması
Görüş koruması
Hırsızlık koruma sınıfı RC2
Hırsızlık koruma sınıfı RC3
Hırsızlık koruma sınıfı RC4
Kurşun geçirmezlik FB4
TRAV uyarınca düşmeye karşı emniyetli
Geniş ürün yelpazesi
Geniş ürün yelpazesi
Sabit pencere programı ses, ısı veya ışınım yalıtımı, G30, F30 ve F90'da yangın koruması
yanı sıra hırsızlık emniyeti, kurşun geçirmezlik ve düşme güvenliği gibi birçok özellik sunar . Bazı istisnalar hariç, bu ana fonksiyonların tümü, bir başkasıyla ilave fonksiyon olarak kombine edilebilir.
 
 
Modele göre, sabit pencereye stor veya jaluzi entegre edilebilir. Böylece sadece görüş koruması sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda ışığı ve oda sıcaklığını da kontrol etmek mümkündür. Stor veya jaluzi camın kendisine veya iki cam arasına takılabilir.
Komple ön montajlı
Komple ön montajlı
Sabit pencereyi kolayca ve çabuk monte edin. Hörmann sabit pencereler, komple ön montajlı olarak paketlenir ve teslim edilir. Bu sayede, şantiyede zaman tasarrufu sağlanır. Storlar ve jaluziler de üretim sırasında monte edilmiş ve ayarlanmıştır.
 
Dolgu
Test edilmiş ve onaylanmış: iki katlı yangın koruma camlarımız G30 / F30'da artık duvar ve kasa arasında bir dolguya gerek yoktur. Bu zaman tasarrufu sağlar!
Pencere camı VarioFix
Pencere camı VarioFix
Yeni Hörmann sabit pencere VarioFix için 20 mm'ye kadar duvar toleransları artık sorun değildir: Tadilatlarda veya yeni yapılardaki farklı duvar kalınlıkları, ayarlanabilir kasa ve pervazlar sayesinde kolayca dengelenir. Ahşap kapı kasası gibi kolayca monte edilebilen VarioFix, ayrıca uzun ömürlülük ve tasarım konularında da öne çıkmaktadır.
 
Yüksek dayanıklı ve görünmez bükümlü zarif biçim ve ahşap kasa gibi kolay montaj kombinasyonunu sadece VarioFix kasa sunar.
Dayanıklı yüzeyler
Dayanıklı yüzeyler
Astarlama
Üretim sırasında uygulanan astarlama, kasanın en iyi şekilde korunmasını sağlar ve boyama için çok iyi bir temel oluşturur.
 
Toz son boya
Plastik toz boya, yüksek dayanıklılık, yüksek esneklik ve darbe emicilik yanı sıra parlaklık ve renk tonu koruması gibi üstün özellikleriyle göze çarpmaktadır. Toz boyalı çelik kasalarda, gönye kesitleri görünmez.  Talebe göre neredeyse tüm RAL renklerini edinebilirsiniz.
 
Paslanmaz çelik yüzey Kasa yüzeyinin dış etkilere karşı daha da fazla dayanımı istendiğinde, paslanmaz çelik malzemeden (V2A / V4A) sabit pencereler birinci seçimdir.