Yekpare Garaj Kapıları

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Kalite ve Güzellik Bir Arada
Kalite ve Güzellik Bir Arada
Orijinal Berry Garaj Kapıları aradığınız herşeyi bir arada sunar: Kalite ve güvenlik, güzellik ve konfor ve de kendini kanıtlamış teknoloji. Her Hörmann Berry garaj kapısında, garaj kapısı imalatında 50 yılı aşkın tecrübenin izi vardır. Evinize en uygun, hayalinizdeki kapıyı geniş seçenekler içinde rahatça bulabilirsiniz.
 
Çelik kapılarda standart Trafik Beyaz'a ek olarak uygun fiyatlı 7 öncelikli rengin yanı sıra 200'e yakın RAL kodunda renk seçeneği mevcuttur (sedefli, fosforlu ve metalik renkler hariç). Masif ahşap kapıları  Kuzey Çamı ve Hemlock tonlarında temin edebilirsiniz.
Akılı detaylar sayesinde çepeçevre koruma
Akılı detaylar sayesinde çepeçevre koruma
Berry garaj kapılarının yüksek güvenlik donanımına örnek olarak manivela kolu üzerindeki esnek koruma kapakları ve kapı kanadı ve çerçeve arasındaki esnek plastik raylar gösterilebilir. Bu donanım kazara çarpmayı veya sıkışmayı önler.
 
Berry türü yukarı açılan yekpare garaj kapıları arasında sadece Hörmann bu yüksek güvenlik standartını sunar.
Uzun ömürlü ve optimum güvenlik
Uzun ömürlü ve optimum güvenlik

Şayet uzun yıllar sonra yaylardan birisi kırılırsa, diğer yaylar kapıyı tutacak ve düşmeye karşı korumaya devam edecektir. Yayların sarım arası boşlukları çok dar olduğundan çocukların parmaklarının sıkışması önlenir.

Kolay açma ve kapama
Kolay açma ve kapama
Kapı tamamen açılınca hareketi dayanakta sönümlenir ve ray yuvasında güvenli bir şekilde durur.
 
Özel şekile sahip manivela kolu, kapıyı kapanma sırasında kasaya bitişik şekilde bastırır ve kapı kendini kapama pozisyonuna çeker. Böylece kapı ve kasa arasında boşluk kalmaz.
Yenileşimci kilit sayesinde güvenli
Yenileşimci kilit sayesinde güvenli

Hörmann Berry kapıların eşsiz dönmeli dil kilidi kapı panel köşelerini kasaya sabitleyerek geleneksel silindir kilitlerden çok daha emniyetli kilitleme sağlar. Bu kilit sayesinde kapının zorla açılması imkansızdır. Opsiyonel bir ek donanım setiyle birlikte, kapıyı ek olarak üst pozisyondan da kilitlemek mümkündür.