Bahçe Kapısı Motorları

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Konfor ve güvenlik
Konfor ve güvenlik
Bahçe giriş kapınızı, kendini kanıtlamış Hörmann uzaktan kumandalı motor teknolojisi ile gerçekten kullanışlı ve güvenli hale getirebilirsiniz. Yumuşak yolverici fonksiyonu sarsıntısız ve sessiz çalışma sağlarken kişileri ve nesneleri koruyan engel algılama fonksiyonu güvenli bir his uyandırır.
 
Pratik ilave fonksiyonlar, sizin için konforu mükemmel hale getirir: Örn. kapınızı tarafınızdan belirlenen bir zamanda* kapatan otomatik kapatma fonksiyonu veya kapıyı sadece yaya geçecek kadar kısmen açma olanağı. RotaMatic ve VersaMatic motorları pratik batarya veya opsiyonel güneş enerjisi paneliyle de temin edilebilir.
RotaMatic dairesel kapı motoru
RotaMatic dairesel kapı motoru

RotaMatic dairesel kapı motoru modern, ince tasarımı ile bahçe kapınızın güzelliğini tamamlar. Tasarımı kadar fonksiyon ve güvenlik donanımı da üstündür. RotaMatic Akku modeli ile elektrik bağlantısı olmayan kapılarda da Hörmann motor konforunu deneyimleyebilirsiniz.

VersaMatic
VersaMatic
Entegre kumandalı VersaMatic dairesel açılır kapı motoru, çok alçak kapı direkleri gibi olağan dışı montaj durumları için en iyi çözümdür. Ayrıca montaj pozisyonu değişken şekilde seçilebilir ve böylece her duruma en iyi şekilde uyarlanabilir. Ayrı bir kumanda ünitesinin monte edilmesine gerek yoktur – Bu durum size yer ve zaman kazandırır. Bunun dışında VersaMatic, kendini kanıtlamış teknolojiyle göze çarpmaktadır, örneğin hızının ayarlanabilir olması sayesinde tüm kapı ölçülerine uygun sarsıntısız ve sessiz hareket sağlanabilir.
 
VersaMatic motor gibi elektrik beslemesi olanakları da esnektir. Kapınızda elektrik bağlantısı bulunmuyorsa,  VersaMatic güneş enerjili modeli uygulayabilirsiniz.