Garaj Kapısı Motorları

Çok tercih edilen motif seçeneklerinden örnekler :

Eviniz için konfor ve güvenlik
Eviniz için konfor ve güvenlik
Yağmurda veya gecenin bir yarısında, garajı açmak için arabasından inmeyi kimse istemez. Hörmann garaj kapısı motoruyla "yolunuz açıktır", çünkü bahçe giriş kapınızı ve garaj kapınızı araç içerisindeyken uzaktan kumanda üzerinden hızlıca, konforlu ve güvenli şekilde açabilirsiniz. Konforlu ve hızlı SupraMatic ve ekonomik ProMatic yanı sıra elektrik bağlantısı olmayan garajlar için ProMatic Akü Hörmann'ın inovatif motor teknolojisi seçenekleridir.
 
Tüm garaj kapısı motorlarında BiSecur kablosuz sistem standarttır. Durum kontrollü inovatif Hörmann BiSecur kablosuz sistem, benzersiz konfor ve güvenlik fonksiyonlarının yanı sıra parlak görünümlü, özel tasarımlı uzaktan kumanda ile ön plana çıkmaktadır.
Supramatic
Supramatic

Supramatic motorlar ile seksiyonel garaj kapınız daha hızlı açılıyor ve beklemeden garajınıza girmenizi sağlıyor. Ayrıca, garajı havalandırmak için ilave açıklık veya uzaktan kumanda ile ayrı kontrol edilen motor lambası gibi konfor fonksiyonlarından vazgeçemeyeceksiniz. Fırçalanmış alüminyum kapak ile SupraMatic motorun görünümü de kusursuz...

ProMatic
ProMatic

ProMatic garaj kapısı motorları tüm diğer Hörmann Premium motorlar gibi üstün Hörmann teknolojisi ile donatılmıştır ve uygun bir fiyata güvenli çalışma sağlar. ProMatic Akku modeli ile şebeke bağlantısı olmayan garajlarda motor konforundan vazgeçmek zorunda değilsiniz.  Taşıması kolay ve birkaç saat içinde şarj edilebilir. Şarj için opsiyonel güneş enerjisi modülü de kullanılabilir.